Головна Новини Програми Про Програму Зв`язки з громадськістю Партнери Інтернет-ресурси Контакти Вакансії
English
USAID: ВІД АМЕРИКАНСЬКОГО НАРОДУ  
Програма розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II)
FINREP-II RSS Feed FINREP-II YouTube Channel FINREP-II on Facebook 
Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок / Огляд

Огляд

 

Програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» - це нова ініціатива, інтегрована у п’ятирічну Програму «Розвиток фінансового сектору» (USAID/FINREP-II). Ця трирічна програма спрямована на збільшення економічних можливостей, посилення лідерських здібностей, соціальної незалежності та забезпечення гідного життя для жінок в Україні.

Програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спрямована на досягнення наступних трьох цілей:

  • підвищення фінансової грамотності жінок, зокрема розуміння ними фінансових питань у повсякденному житті, починаючи від ведення сімейного бюджету, отримання кредитів, користування банківськими картками до прийняття раціональних фінансових рішень;
  • збільшення можливостей для жінок щодо започаткування та розвитку власної справи через ефективне бізнес-планування, маркетинг та доступ до фінансових послуг;
  • надання підтримки жінкам у виконанні ними провідних ролей на всіх рівнях прийняття рішень та вирішення спільних проблем.

Ці три цілі підсилюють одна одну. Підвищення розуміння жінками фінансових питань та розвиток їхніх навичок ведення бізнесу, поєднані з покращенням доступу до фінансових послуг та кредитування, допоможе розширити економічні можливості для жінок та забезпечити їх ресурсами та засобами, необхідними для застосування їхніх навичок. Жінки стануть впливовішими та зможуть краще управляти сімейними справами, стануть лідерами у своїй спільноті, зможуть краще керувати бізнесом та брати участь житті громадянського суспільства. Жінки заслуговують на те, аби мати можливість досягти фінансового успіху й отримати необхідну незалежність і досвід, щоб зайняти лідерські позиції на усіх щаблях українського суспільства.

Цільовою аудиторією Програми «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» є жінки, що належать до трьох категорій. Це:

  • жінки, що відносяться до соціально і фінансово вразливих верств населення (до цієї категорії входять жінки, що мешкають у сільській місцевості, багатодітні жінки, матері-одиначки, вдови, сироти, інваліди, пенсіонерки, тощо);
  • жінки, які мають підприємницький досвід, включаючи тих, що планують займатися підприємництвом або вже керують власною справою, або є приватними підприємцями. Саме для жінок цієї групи доступ до фінансових послуг та кредитування є ключовим елементом, від якого залежить їх успіх;
  • жінки, що займають лідерські позиції у бізнесі та громадському житті.

Програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» впроваджуватиметься у тісній співпраці з великою кількістю українських партнерів, у тому числі з громадськими організаціями, центрами розвитку бізнесу та надавачами фінансових послуг.
Правове/Регуляторне забезпечення Нагляд за фінансовим
сектором
Фінансові інструменти/
Деривативи
Фінансова грамотність/
Захист прав споживачів
Дієздатність та розвиток
громадських організацій
Пенсійна реформа Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок
 • • • Бібліотека - Нормативна база України англійською мовою  • • •
 
Сайт створений та підтримується Програмою розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II)